Trwały nośnik S3DOC Hitem Roku 2020

  • June 20th, 2024
  • News
  • 0 Comments
  • Robert Pardela

English version

W dniu 16.06.2020 w Warszawie odbyła się Gala, na której rozdano nagrody w konkursie Technobiznes Hity 2020.

Z dumą informujemy, iż szacowna kapituła konkursu organizowanego przez Gazetę Bankową dostrzegła potencjał naszego rozwiązania informatycznego i doceniła jego innowacyjność. Sukces jest tym większy, że pozostałymi laureatami były takie firmy jak: Hitachi, BIK, Heuthes, PKO BP Finat oraz Atena. Znaleźć się w tak szacownym gronie to ogromne wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

S3DOC jest innowacyjnym w skali UE systemem informatycznym posiadającym cechy trwałego nośnika. W naszym rozwiązaniu cechy trwałości gwarantowane są poprzez zastosowanie najlepszych światowych praktyk i standardów w obszarze algorytmów oraz metod kryptograficznych, zaimplementowanych w oprogramowaniu. Aktualnie dostępny jest cały ekosystem usług informatycznych zbudowanych wokół trwałego nośnika S3DOC.

Producentem systemu S3DOC jest fintechowy startup firma BCHAIN PARTNER Sp. z o.o. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych wykorzystujących technologię Blockchain. System S3DOC jest flagowym produktem firmy łączącym w sobie algorytmy kryptograficzne oraz technologię Blockchain, które gwarantują niezaprzeczalność i niezmienność treści dokumentów.

Hit Roku 2020a

Robert Pardela